سلام ، به وبسایت ابزار مهندس خوش آمدید.

خیابان کاوه ، خیابان هسا
اصفهان

اجاره چکش برقی

برای تخریب بتن از روش های مختلفی استفاده می گردد که بنا بر شرایط محیطی و سایر عوامل یکی از روش ها انتخاب می شود. یکی از روش های تخریب بتن استفاده از چکش های تخریب کننده بتن می باشد. چکش های تخریب، بر خلاف چکش های دوار که برای حفر سوراخ نیز استفاده می شوند فقط برای کوبیدن و تخریب مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت ابزار مهندس انواع ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته از جمله چکش برقی ، هیلتی ، کمپرسور برقی ، چکش برقی دی والت ، چکش برقی ماکیتا ، بوش ، آ ا گ به صورت اجاره ماهیانه و یا روزانه در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران عزیز میگذارد.

 برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره چکش برقی و بتن کن با ما تماس بگیرید

اجاره هیلتی 16 کیلویی

 

چکش برقی 16 کیلو جهت تخریب های نیمه سنگین مانند تخریب کف و بتن ریزی

مناسب برای انواع تخریب نیمه سنگین و سنگین از قبیل تخریب دیوار آجری ،دیوار بتنی ،تخریب کفسازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی  ،تخریب انواع سقف جهت بازشو و داکت و …تقریبا مناسب برای همه نوع تخریب بجز تخریب های خیلی سبک و ظریف

 

اجاره چکش برقی 7 کیلویی

 

چکش برقی 7 کیلو جهت تخریب های سبک

چکش برقی 7 کیلویی در رده چکش های برقی کوچک قرار میگیرد  و قابل استفاده برای تخریب کاشی سرامیک دیوار ،  تخریب یا مضرس کردن گچ و خاک  یا ملات دیوار ، شیار زنی روی دیوارهای گچی  جهت عبور لوله و تاسیسات ،کندن چاه  و کلیه کارهای سبک

 

اجاره چکش برقی 11 کیلویی

 

چکش برقی 11 کیلو مناسب تخریب دیوار های آجری بلوکی و سفالی  ، تخریب سنگ نما

چکش برقی ۱۱ کیلویی نسبت به چکش برقی ۱۶ کیلویی ضعیف تر میباشد ولی به علت سبکتر بودن قابلیت و کارایی بیشتری دارد  که مناسب تخریب دیوار های آجری بلوکی و سفالی  ، تخریب سنگ نما ، شیار زنی روی دیوار جهت عبور لوله و تاسیسات ،کندن چاه خاکی،  تخریب نمای ساختمان،تخریب بتن های غیر مسلح و سبک می باشد.

 

 

کرایه چکش تخریب بنزینی

 

اجاره هیلتی بنزینی جهت تخریب در مناطقی که برق در دسترس نیست.

 

اجاره پیکور 30 کیلویی (اجاره چکش برقی 30 کیلویی)

 

چکش برقی 30 کیلویی (پیکور) جهت تخریب های سنگین مانند کندن آسفالت

چکش برقی ۳۰ کیلویی مناسب برای تخریب بتن های حجیم با  مقاومت بالا  مانند فنداسیون تخریب آسفالت تخریب سقف تیرچه، سقف متال دک یا عرشه فلزی – سقف دال بتونی – سقف کامپوزیت – کفسازی  مسلح و غیر مسلح

 

 

ابزارآلات تخریب مصالح

 

چکش های تخریب بتن- Chipping hammer

 

چکش های تخریب بتن یا آن چهChipping hammer نامیده می شود؛ ابزاری است سبک و قابل همل که شکستن بتن را فوق العاده ساده می کند. با توجه به ابعاد و شیوه‌ی به کارگیری می توان اطمینان داشت که با استفاده از این چکش ها می توان قسمت مشخصی از بتن را تخریب کرد و به سایر نواحی بتن آسیبی نرساند.

 

کوچکترین نمونه از این چکش های تخریب بتن دستی؛ نیروی محرکه‌ی خود را به صورت الکتریکی؛ فشاری(هوا) و یا هیدرولیکی فراهم می کنند. وزن این نمونه ها معمولا از 5 الی 30 پوند متغیر است. طبق آن چه انتظار می رود؛ قدرت چکش با وزن آن رابطه ی مستقیم دارد. یعنی هرچه چکش سنگین تر شود؛ قدرت آن هم بالاتر خواهد بود. همچنین باید اشاره کرد که این نمونه ها در هر دقیقه بین 900 الی 3000 ضربه تولید می کنند.

 

البته از آن جایی که از این ابزارها به قصد ایجاد ضربه در سطح بتن استفاده می شود؛ باید طراحی ساده و سبکی داشته باشند. به همین خاطر و البته به منظور در اختیار گذاشتن قدرتِ کنترل بیشتر؛ در انتهای آنها دستگیره ای وجود دارد تا نگاه داشتن چکش با هر دو دست صورت پذیرد. به این طریق اپراتور می تواند در زاویه ی مناسب اثری که می خواهد را روی قطه و محل مورد نظر خود ایجاد کند.

 

نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد یکی این است که از این چکش ها تنها برای عملیات سطحی می توان استفاده کرد.

البته امروزه در بخش های کیفی و عملکردی شرکت های تولید کننده قابلیت های بیش تری در چکش ها یا اصطلاحا chipping hammer ها ارائه می دهند. به عنوان مثال قالبیت چرخش یا تخریب گرمایی به جای ضربه ی صِرف.

 

چکش های تخریب بتن– Demolition hammer

 

بر خلاف سایر چکش ها؛ این نوع از چکش های تخریبی یا همان Demolition hammer ها به جای ایجاد حفره از طریق چرخش، به طور مستقیم در اثر ضربه سبب تخریب قسمتی مشخص از بتن می شوند.

معمولا هنگامی سراغ این نوع از چکش های تخریبی می رویم که امکان رسیدن به هدف از طریق چکش های چرخشی فراهم نباشد. پر واضح است که این چکش ها قدرت بیش تری در اختیار ما قرار می دهند و اگر بخواهیم دقیق بگوییم تخریب حاصل از به کارگیری این چکش ها 35 درصد بیش تر از نمونه های چرخشی است. این قدرت بیش تر معمولا مربوط به استفاده از پیستون بزرگ تر است.

 

اگر چه تعداد ضربه ای که در یک دقیقه توسط یک چکش تخریبی از این نوع تولید می شود؛ به مراتب کمتر از چکش های چرخشی است؛ اما به دلیل قدرت بیش تر تخریبی که در اثر استفاده از این چکش ها(demolition hammer) به دست می آید تا حد قابل قبولی بیش تر است. همچنین سرعت کار هم تفاوت قابل توجهی دارد.

 

 

برای اجاره چکش برقی در تهران و اجاره هیلتی در تهران با ما تماس بگیرید.